Objavljeno: 3.1.2018 | Posodobljeno: 4.1.2018

Spoštovani,

v okviru Društva teologov Slovenije z mesecem januarjem 2018 pripravljamo in organiziramo ugodna tečaja tujih jezikov, in sicer tečaj španščine in sodobne hebrejščine. Jezikovna tečaja bosta potekala na Teološki fakulteti Enoti v Mariboru, na Slovenski ulici 17, 2000 Maribor in sta namenjena študentom Teološke fakultete, drugim študentom ter vsem zainteresiranim. Tečaja bosta potekala predvidoma enkrat tedensko po dogovorjenem urniku.

Izvedba in končna cena za tečajnika je odvisna od vašega interesa, zato vas prosimo, da do petka 05. 01. 2018 sporočite svojo načelno zainteresiranost za en ali drug tečaj.

Na podlagi vašega interesa bomo pripravili konkretno ponudbo – z urnikom izvedbe in ceno.

Za vprašanja in informacije smo na voljo: enotamb@teof.uni-lj.si ali na telefon: 059 080 132.

Prisrčno vabljeni in pohitite s prijavo!

Prijavite se lahko na povezavi: prijava k tečaju ali s povezavo na QR kodo z vašim telefonom ali tabličnim računalnikom (na priloženi sliki).

Lep pozdrav,

Društvo teologov Slovenije