Objavljeno: 19.4.2018 | Posodobljeno: 14.5.2018 | Dogodek: 11.5.2018: Teološka fakulteta, Enota v Mariboru

Karierni center Univerze v Ljubljani in Teološka fakulteta UL vabita na srečanje s SOCIALNO ZBORNICO SLOVENIJE, osrednjim strokovnim združenjem na področju socialnega varstva pri nas, ki bo 11. maja 2018 ob 13. uri na Teološki fakulteti Enota Maribor, Slovenska ulica 17, Maribor.

Srečanje je posebej namenjeno študentom in diplomantom, ki vidijo svojo kariero na širokem področju socialnega varstva. Predstavljeni bodo pogoji in poti do pridobitve naziva strokovni delavec na področju socialnega varstva po 69. členu Zakon o socialnem varstvu, PRIPRAVNIŠTVO IN STROKOVNI IZPIT NA PODROČJU SOCIALNEGA VARSTVA.

Pripravite svoja vprašanja, da boste dobili prave odgovore iz prve roke, in se udeležite srečanja.

Kontakt za več informacij in prijavo na dogodek:

dr. Sabina Žnidaršič Žagar

sabina.znidarsic-zagar@uni-lj.si