ODDAJA VLOG ZA ERASMUS + ŠTUDIJSKO IZMENJAVO IN PRAKSO

Objavljeno: 11.1.2019 | Posodobljeno: 11.1.2019

Spoštovani študenti Teološke fakultete!

Radi bi vas opomnili, da je zadnji rok za oddajo Erasmus+ vlog za študijsko izmenjavo in prakso v torek, 15.1.2019, do 23.59 ure.

Vloge morate oddati v referatu in poslati po elektronski pošti na naslov urska.flisar@teof.uni-lj.si.

Popolna vloga vsebuje: prijavo, motivacijsko pismo v slovenskem in angleškem jeziku, soglasje, izpis ocen.

Študent lahko odda največ tri prijave. V primeru, da se želi udeležiti kombinacije izmenjav (študentska izmenjava+praksa oz. študentska izmenjava na dveh različnih univerzah (en semester na eni, drug na drugi) mora slednje omeniti v motivacijskem pismu. Slednje se lahko obrazloži tudi v drugi pisni obliki. V nasprotnem  primeru komisija za ocenjevanje vlog ne bo morala upoštevati študentovih želja, saj jih ne bo poznala.

Veliko uspeha pri prijavi in približujočih izpitih želimo!

Ekipa za Mednarodne izmenjave Erasmus+