Objavljeno: 8.6.2023 | Posodobljeno: 8.6.2023 | Dogodek: 20.6.2023 ob 16:00: Teološka fakulteta Ljubljana

V torek in sredo, 20. in 21. junija, bo na Teološki fakulteti v Ljubljani potekala mednarodna znanstvena konferenca z naslovom Glas Vpijočega v digitalni goščavi.

Na konferenci bomo iskali nove možnosti za pastoralo in katehezo v svetu, ki ga zaznamuje digitalna komunikacija. Strokovnjaki iz treh držav in področji tako oznanjevalne teologije kot digitalne komunikacije bodo izmenjali svoje raziskovalne dosežke in odpirali nove možnosti za preudarno in odgovorno navzočnost religioznosti v svetu sodobne komunikacije.

V okviru projekta J6-4626 Teologija, digitalna kultura in izzivi na človeka osrediščene umetne inteligence bo konferenca odpirala praktična vprašanja za oznanjevalno teologijo.

Vabljeni!