Objavljeno: 7.7.2022 | Posodobljeno: 7.7.2022

17. junija 2022 so v okviru predmeta Družinska terapija študenti 2. letnika diplomskega univerzitetnega študija psihologije na Hrvaški katoliški univerzi obiskali Ljubljano.

Najprej so obiskali Frančiškanski družinski inštitut, kje so se srečali s svojimi predavatelji - prof. dr. Christianom Gostečnikom, asist. dr. Tanjo Valento, Viktorijem Valento in asist. Ano Šeremet s Hrvaške katoliške univerze. Predstavili so jim možnosti nadaljevanja študija Relacijske družinske terapije. Nato je sledil obisk naše fakultete v Ljubljani, kjer je študente sprejel dekan prof. dr. Janez Vodičar, ter druženje in izmenjava izkušenj s študenti Teološke fakultete, ki študirajo Zakonsko in družinsko terapijo.

Tokratni obisk, ki sta ga organizirali asistentka na Oddelku za psihologijo Ana Šeremet in dr. Tanja Valenta z naše fakultete, je le ena v nizu dejavnosti in bogatega sodelovanja med Hrvaško katoliško univerzo in Teološko fakulteto v Ljubljani.

Hvala za obisk!