Tiskovna konferenca Beseda in pričevanje na TEOF

Objavljeno: 29.11.2017 | Posodobljeno: 11.12.2017 | Dogodek: 06.12.2017

Spoštovani!

Vljudno vas vabimo na tiskovno konferenco Beseda in pričevanje, ki bo v sredo, 6. decembra 2017, ob 12:00 uri v predavalnici 1 na Teološki fakulteti Univerze v Ljubljani, Poljanska c. 4.

Na tiskovni konferenci, ki bo potekala v okviru prireditev ob Tednu Univerze v Ljubljani, bodo predstavljene monografije in priročniki, ki so jih v Sloveniji ali tujini izdali predavatelji Teološke fakultete ter znanstvene serijske publikacije, ki jih izdaja Teološka fakulteta UL.

Vljudno vabljeni!

POROČILO: Publikacije Teološke fakultete (Družina, spletna stran) (pridobljeno 9. 12. 2017)

Tiskovna konferenca Teološke fakultete UL Beseda in pričevanje (katoliska-cerkev.si)

(pridobljeno 11. 12. 2017)