Objavljeno: 19.6.2017 | Posodobljeno: 23.6.2017

Simbioza Genesis, socialno podjetje objavlja prosto delovno mesto.

Simbioza med generacijami piše zgodbo o medgeneracijskem sodelovanju, prostovoljstvu in spodbujanju vseživljenjskega učenja. Kot veste, je Simbioza v letih 2011, 2012 in 2013 povezala Slovenijo z računalniškimi delavnicami v okviru projekta Simbioz@ e-pismena Slovenija. Nato smo leta 2014 prvič izvedli tudi projekt Simbioza Giba, ko so računalniške delavnice zamenjale športne dejavnosti. Projekt smo nato ponovili še v letih 2015 in 2016. Pod okvirom našega socialnega podjetja se pišejo tudi zgodbe "Na Triglav spreminjat svet! Simbioza medgeneracijski center", kjer izvajamo brezplačne delavnice za starejšo populacijo, Simbioza Šola in e-Simbioza, kjer izvajamo računalniške delavnice za vse generacije po zelo dostopnih cenah, saj si želimo, da čim več ljudi pridobi vedno bolj potrebna računalniška znanja. Že četrto leto prirejamo tudi počitnice za otroke, stare med 5 in 12. let.

Objava prostega delovnega mesta: PDF