Objavljeno: 19.4.2017

Spoštovane študentke in študenti!

20 ŠTIPENDIJ
za udeležbo na sedmem mednarodnem Forumu mlada teologija 2017 od 7. do 9. septembra 2017 na Plešivcu/Koroška.

Forum Mlada teologija (Forum Junge Theologie) je platforma za mlade strokovnjake in strokovnjakinje iz regije Alpe-Jadran, ki se ukvarjajo s teološkimi oziroma veroslovnimi vprašanji. Ta forum je namenjen predvsem doktorandom in doktorandkam ter habilitandom in habilitandkam na teoloških in filozofskih fakultetah v Avstriji, na Hrvaškem, v Sloveniji, na Južnem Tirolskem in v Trentinu. Tema 2017 bo TRANSGRESIJA – TRANSGRESSIONS. Skupaj z mednarodnimi strokovnjaki različnih disciplin naj bi se izmenjali in poglobili različni pogledi in inovativni nastavki na to temo. Najboljši prispevki bodo objavljeni v mednarodni reviji Disputatio philosophica.

Štipendija za zasedanje vsebuje stanovanje in hrano, potne stroške za vlak v 2. razredu (prihod z avtom se obračuna s ceno za vozovnico v 2. razredu). Kriterije za prijavo najdete v prilogi.

S prijaznimi pozdravi,
dr. Franjo Vidović