Objavljeno: 19.4.2017

Vabimo vas na Konferenco za inovativne in podjetne (KIP), ki bo v četrtek,  20. aprila 2017, na Univerzi v Ljubljani (Kongresni trg 12).

Ob 15. uri bomo začeli s predstavitvijo vodilnih predstavnikov pomembnih slovenskih podjetij, ki nam bodo zaupali, kako spodbujajo notranjo inovativnost,

s kakšnimi izzivi se soočajo pri poslovanju in razvoju ter kaj je prispevalo k njihovem uspehu.

Sledila bo okrogla miza, na kateri bomo poslušali uspešne poslovne zgodbe in se posvetili pomembnosti prenosa znanja mladih iz akademskih sfer v gospodarstvo.

Ob 17. uri bomo že sedmo leto zapored slavnostno podelili Rektorjeve nagrade za naj inovacijo Univerze v Ljubljani.

Sedem finalistov bo predstavilo svoje ideje. Trem zmagovalcem bomo podelili nagrade v vrednosti 3000 EUR, 2000 EUR in 1000 EUR ter brezplačno strokovno podporo in mentorstvo.

Konferenco bomo zaključili s prijetnim druženjem, v obliki posterjev pa boste lahko spoznali tudi ostale ideje, katerih avtorji so se potegovali za finalni izbor

Rektorjeve nagrade za naj inovacijo Univerze v Ljubljani.

Udeležba na KIP je brezplačna, a so obvezne prijave.

Več o programu in prijavi tukaj >>