Objavljeno: 15.4.2020 | Posodobljeno: 15.4.2020

Epidemija, izolacija, delo na daljavo ... Kako aktualne razmere dejansko vplivajo na življenja študentov in zaposlenih? Kaj svetujejo strokovnjaki?

V ponedeljek, 20. aprila, bo od 16. do 18. ure potekala virtualna okrogla miza, ki jo organizirajo Karierni centri Univerze v Ljubljani

Na okrogli mizi bodo sodelovali:

• Dr. Zvonka Zupanič Slavec, redna univerzitetna profesorica na UL MF, doktorica medicine in zgodovinarka medicine. Epidemije so stalnica zgodovine človeških družb; kako in s kakšnimi posledicami so se z njimi spopadale. V čem je naša današnja izkušnja z epidemijo posebna?
  • Dr. Eva Boštjančič, docentka za psihologijo dela in organizacije na UL FF, Oddelek za psihologijo.
    Kako se s pogoji življenja v času epidemije soočajo študenti in strokovni sodelavci na Univerzi? Izzivi življenja in študija na daljavo?
  • Tina Bončina, psihoterapevtka, avtorica priročnika Izgorelost – si upate delati drugače?
    Realnost svetovalnega, terapevtskega dela v razmerah epidemije: kje so izzivi največji, težave najbolj zahtevne in kako se ljudje odzivamo na nove, drugačne pritiske?
  • Tamara Valenčič, samostojna strateška svetovalka s področja razvoja in upravljanja talentov, organizacijskega designa in HRMja ter komuniciranja.
    Kako bodo aktualne razmere spremenile vodenje sodelavcev, upravljanje in komuniciranje znotraj podjetij ter kaj bodo novega prinesle HR stroki?

Več informacij o okrogli mizi na tej povezavi.