Objavljeno: 25.9.2018 | Posodobljeno: 26.9.2018

Spoštovani,

v imenu Katoliškega inštituta posredujemo vabilo na predavanje: Gospodarji svoje usode. Kako uskladiti kariero, družino in zasebno življenje. Predava prof. dr. Nuria Chinchilla s poslovne šole IESE.

V petek, 5. oktobra ob 17.00 vabljeni na predavanje: Gospodarji svoje usode. Kako uskladiti kariero, družino in  zasebno življenje. Predava prof. dr. Nuria Chinchilla, predavateljica na eni najuglednejših evropskih in svetovnih poslovnih šol IESE, Univerzi v Navarri, Španija ter ustanoviteljica in direktorica Mednarodnega centra za delo in družino (ICWF). Njena področja raziskovanja obsegajo naslednja področja: ženske in moč, vodstvene kompetence družinam prijaznih podjetij, karierni in časovni management, medosebne konflikte in neprofitne organizacije.

Prof. dr. Chinchilla je bila imenovana za "Best Manager of the Year" s strani španskega združenja Spanish Federation of Executive Women (FEDEPE), svetuje vodilnim podjetjem (Coca Cola-Spain, Astra Zeneca, Volkswagen, Sanofi Aventis …) in vladam v več državah ter je članica več svetovalnih odborov, kot na primer VIP Advisory Board of European Professional Women's Network (EPWN).

Predavanje je namenjeno vsem poslovnim ženskam in moškim, ki v sodobnem času zaradi obsega obveznosti težko usklajujejo kariero in zasebno življenje. Predavanje bo potekalo v angleškem jeziku. Zagotovljeno bo simultano prevajanje v slovenski jezik. Po predavanju, ki bo trajalo približno eno uro, bo predavateljica odgovarjala na vprašanja poslušalcev in podpisovala svoje mednarodno priznano delo Masters of Our Destiny, ki je vključeno v prvo opcijo kotizacije. Dogodek se bo zaključil s pogostitvijo udeležencev.

Prijave za udeležbo na dogodku sprejemamo do najkasneje do 30. septembra oz. do zapolnitve prostih mest, preko tega obrazca.

Kotizacija znaša 35 EUR in vključuje knjigo Masters of Our Destiny (1. opcija) oziroma 20 EUR samo udeležba na dogodku, brez knjige (2. opcija). Knjigo bo možno naročiti tudi na samem dogodku po ceni 30 EUR in bo dobavljena naknadno.

Več o predavateljici si lahko preberete na tej povezavi: https://www.iese.edu/en/faculty-research/professors/faculty-directory/nuria-chinchilla/
Povezava do opisa vsebine knjige Masters of Our Destiny: https://www.amazon.co.uk/Masters-destiny-Mar%C3%ADa-Chinchilla-Albiol/dp/8431329483

Pokrovitelj dogodka je podjetje NEKTAR NATURA d.o.o.

Lepo vabljeni!