Akademska maša v mariborski stolnici 2018/2019

Objavljeno: 10.10.2018 | Posodobljeno: 10.10.2018 | Dogodek: 17.10.2018: Mariborska stolnica

Univerzitetna župnija Maribor

Spoštovani profesorji, študentje in sodelavci,

tudi letos bomo začetek akademskega leta zaznamovali z akademsko mašo, ki bo v sredo, 17. oktobra 2018, ob 18.30 v mariborski stolnici.

Namenjena je vsem vključenim v univerzitetno izobraževanje, še posebej študentom in profesorjem. Ob tokratni priložnosti bomo prosili za blagoslov akademskega leta in se Bogu zahvalili za 50 let obstoja Teološke fakultete Enote v Mariboru. Somaševanje bo vodil upokojeni nadškof dr. Marijan Turnšek.

S petjem bo sodeloval študentski pevski zbor Vdih skupaj s člani Teološke fakultete. Po sveti maši bo sledilo kratko druženje.

Prisrčno vabljeni in veseli bomo, če se nam boste pridružili.