Objavljeno: 3.10.2023 | Posodobljeno: 8.11.2023 | Dogodek: 12.10.2023 ob 18:00: Teološka fakulteta Ljubljana

Na Teološki fakulteti v Ljubljani tudi letos poteka Duhovna akademija, ki nudi odraslim dodatno oporo za vseživljenjsko duhovno rast, utemeljeno na krščanskem izročilu in duhovnosti.

Rdeča nit programa Duhovne akademije v letu 2023/2024 bo »Beseda: od pogovora do neizrekljivega«. Predavatelji bodo z različnih strokovnih področij odstirali skrivnost Besede.

Srečanja bodo potekala približno vsakih 14 dni, ob četrtkih, ob 18. uri, na Teološki fakulteti v Ljubljani. Za vpisane, ki bi se ne mogli udeležiti srečanj v živo, bo na voljo spletni prenos.

Ker želimo lepoto krščanske duhovnosti ponuditi širokemu krogu slušateljev, je vpis in sodelovanje v programu za slušatelje brezplačno. Izvedbo programa v letu 2023/2024 sofinancirata Republika Slovenija, Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije ter Evropska unija – NextGenerationEU.

Vpis

>> Več: Duhovna akademija | Teološka fakulteta Ljubljana (uni-lj.si)