Published: 19.6.2024 | Posodobljeno: 19.6.2024

Spoštovani študenti!

Vabimo vas k udeležbi na Erasmus+ KIP poletni šoli z naslovom:

Distribution of wealth and integral human development:

The contribution of the Economy of Francesco,

ki jo soorganizira Teološka fakulteta, Univerza v Ljubljani, skupaj s Hrvaško katoliško univerzo in poljsko Akademijo znanosti v Tarnowu. Fizični del KIP bo potekal od 18. avgusta do 25. avgusta 2024 v Splitu na Hrvaškem, virtualni pa preko zooma v mesecu septembru.

Glavne teme KIP-a so ekonomska, teološka, okoljevarstvena in ekološka vprašanja s poudarkom na celostnem razvoju in integriteti človeka, ki bodo osvetljena z vidika družbenega nauka cerkve in »Ekonomije papeža Frančiška.« Predavatelji prihajajo iz držav organizacij, poleg tega pa se nam bodo pridružili predavatelji iz Združenih držav Amerike, Italije, Madžarske in Nizozemske.

Za aktivno sodelovanje na predavanjih in delavnicah ter oddano zaključno nalogo, študenti pridobijo 3 ECTS, ki jih lahko vnovčijo kot izbirni predmet na UL TEOF.

>> KIP bo potekal v angleškem jeziku. Prijavite se lahko študenti vseh stopenj in programov, do 10. julija 2024, preko VIS (pod študijsko leto 2023/2024, Kombiniran program).

Več informacij na erasmus@teof.uni-lj.si

Vabljeni, da preživite teden dni v Splitu skupaj s študenti in predavatelji iz tujine!