Objavljeno: 5.2.2018 | Posodobljeno: 12.2.2018 | Dogodek: 9.2.2018: Andreanum, Teološka fakulteta Enote v Mariboru

Vse, ki vas zanima študij teologije in vse, ki bi želeli pridobiti temeljna znanja o religiji, zgodovini, antropologiji, filozofiji, kulturologiji, arheologiji, bibličnih vedah, psihologiji in sociologiji, vabimo na naše informativne dneve, ki bodo v petek, 9. februarja ob 10. in 15. uri in v soboto, 10. februarja ob 10. uri.

Predstavili vam bomo izbiro študijskih programov, ki jih že vrsto let izvajamo na Enoti v Mariboru, prisluhnili boste nagovoru prodekanje in predstojnice Enote, doc. dr. Mateje Pevec Rozman, svoje vtise iz študija bodo z vami podelili tudi naši študentje.

Obiščite naše spletno mesto in se nam pridružite v naših prostorih v Andreanumu, Slovenska cesta 17, 2000 Maribor (2. nadstropje).

Se vidimo na Teološki fakulteti, Enoti v Mariboru!