Objavljeno: 29.1.2024 | Posodobljeno: 29.1.2024 | Dogodek: 7.2.2024 ob 13:15: Preko aplikacije ZOOM

Karierni centri UL vabijo na dogodek z naslovom »Kako do poklica zakonski in družinski terapevt«, ki bo potekal v sredo, 7. 2. 2024, od 13.15 do 14.30 preko Zooma.

Na dogodku bosta profesor pri Katedri za zakonsko in družinsko terapijo ter psihologijo in sociologijo religije na Teološki fakulteti dr. Robert Cvetek ter predsednica Združenja zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije Urška Kranjc Jakša predstavila:

• Kakšno izobrazbo potrebujem, da lahko delam kot zakonski in družinski terapevt?
  • A je stažiranje obvezno? Kje so objavljene priložnosti za stažiranje? Koliko časa stažiranje traja in kako poteka?
  • Ali z zaključenim magistrskim študijem Zakonski in družinski študiji lahko delam kot terapevt ali je nujno potrebno tudi zaključeno izpopolnjevanje iz Zakonske in družinske terapije?
  • Predstavitev Združenja zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije.
  • Kakšne nazive podeljuje Združenje za zakonsko in družinsko terapijo in kakšni so pogoji za pridobitev teh nazivov.

Gosta bosta z veseljem odgovorila tudi na vaša vprašanja, ki jih lahko pošljete že ob prijavi na dogodek.

>> Prijavite se TUKAJ.