Objavljeno: 18.10.2021 | Posodobljeno: 18.10.2021 | Dogodek: 21.10.2021 ob 16:00: V kapeli TEOF (Ljubljana)

Vabljeni na Kostanjev piknik in odprtje razstave Andreja Mraka - v četrtek 21. oktobra, ob 16. uri, v kapeli Teološke fakultete v Ljubljani.

Ta četrtek ne bo običajne maše in druženja ob 11.55, temveč bo pestro dogajanje postavljeno v popoldanske ure. Dogajanje bomo začeli ob 16.00 s sveto mašo v kapeli Teološke fakultete.

Sveto mašo bo vodil Borut Pohar, ki je poleg dela na Teološki fakulteti angažiran pri Krščanskem bratstvu bolnikov in invalidov. Pri maši nam bo predstavil avtorja razstave gospoda Andreja Mraka, ki kljub cerebralni paralizi živi na polno kot mož in družinski oče ter dolgoletni informatik na Univerzitetnem rehabilitacijskem inštitutu – Soča.

Maši bo sledilo odprtje razstave, nato pa druženje ob kostanju. Povabljeni ste, da s seboj na pokušino prinesete tudi svoje domače, sladke dobrote.

Zaradi lažje organizacije vas prosimo, da svojo prisotnost javite na dekanat (dekanat@teof.uni-lj.si) s pripisom Kostanjev piknik.