Objavljeno: 27.10.2017 | Posodobljeno: 2.11.2017

V četrtek, 26. 10. 2017 je na obeh enotah hkrati potekal kostanjev piknik, ki sta ga organizirala Študentski svet ter Alumni klub Teološke fakultete.

Dogodek se je pričel s sveto mašo, ki jo je v Ljubljani daroval koordinator za laiške študente as. dr. Matjaž Celarc skupaj s profesorji Teološke fakultete, nadaljevali pa smo z druženjem ob pečenem kostanju in kozarcu mošta.

Piknika se je udeležilo kar nekaj nekdanjih in sedanjih študentov in želja vseh je, da bi se tovrstna srečevanja Kluba alumnov in študentov s fakulteto nadaljevala tudi v prihodnosti. Tako je  v načrtu novoustanovljenega Kluba Alumnov TEOF organizacija še drugih neformalnih druženj, strokovna usposabljanja, izmenjava mnenj ter izkušenj in organiziranje mentorstva nekdanjih študentov mlajšim študentom, ko ti vstopajo na trg dela.

Če bi želeli več informacij o delovanju Kluba Alumnov TEOF, jih dobite preko e-naslova tajnistvo@teof.uni-lj.si oziroma preko telefonske številke 01 434 58 10.