Objavljeno: 27.10.2017 | Posodobljeno: 17.11.2017 | Dogodek: 26.10.2017: Enota v Mariboru

V četrtek, 26. 10. 2017 smo se zbrali študenti, zaposleni profesorji in strokovni delavci ter drugi predstavniki Teološke fakultete Enote v Mariboru ob tradicionalnem kostanjevem pikniku na ploščadi Andreanuma pred Enoto v Mariboru.

Uvodoma smo obhajali sveto mašo, ki jo je daroval Izr. prof. dr. Maksimilijan Matjaž, asistent za laiške teologe Teološke fakultete, Enote v Mariboru. Ob nagovoru duhovnega asistenta smo prisluhnili razlagi Božje besede ter ob njej odkrivali identiteto ter poslanstvo teološkega študija in teologa. Zbrane je nagovorila tudi doc. dr. Mateja Pevec Rozman, prodekanja in predstojnica Enote ter Jani Šumak, tajnik fakultete.

Kostanjev piknik je potekal ob organizaciji Študentskega sveta Teološke fakultete in Kluba Alumnov. Predstavnica Študentskega sveta, Enote v Mariboru, študentka Jasmina Mikov, se je zbranim zahvalila, da smo se odzvali vabilu in se udeležili dogodka in srečanja v tako lepem številu.

Sledilo je druženje, pečeni kostanji pa so hitro izginili.

Študentski svet, Enota v Mariboru