Objavljeno: 5.6.2024 | Posodobljeno: 21.6.2024

Spoštovani!

Mednarodna pisarna UL TEOF obvešča o treh novih priložnostih za študente:

PROMOTING EQUITY AND INCLUSIVE PRACTICES, SUPPORTING MULTICULTURALISM AND SOCIAL DIVERSITY IN HEI (2024/2025)

Vabljeni k prijavi in udeležbi na KIP programu Promoting equity and inclusive practices, supporting multiculturalism and social diversity in HEI, ki ga prireja partnerska univerza Babes-Bolyai v Romuniji.

Program bo potekal na spletu (3. do 7. februarja 2025) in v živo v Cluj-Napoca (10. do 14. februarja 2025). Namenjen je študentom prve in druge stopnje, nivo angleščine B2. Za udeležbo na programu študenti prejmejo 3 ECTS. Več v prilogi.

>> Prijave zbiramo do konca novembra 2024. Več informacij na erasmus@teof.uni-lj.si

Kombiniran intenzivni program

EMPOWERED LEADERSHIP: MANAGING PEOPLE AND BUSINESS SKILLS (2024/2025)

Vabljeni k prijavi in udeležbi na KIP programu Empowered Leaderships: Managing People and Business Skills, ki ga prireja partnerska univerza Babes-Bolyai v Romuniji.

Program bo potekal na spletu (13. in 14. marca 2025) in v živo v Cluj-Napoca (17. do 21. marca 2025). Namenjen je študentom prve in druge stopnje, nivo angleščine B2. Za udeležbo na programu študenti prejmejo 3 ECTS. Več v prilogi.

Kombiniran intenzivni program

MEDNARODNA PARLAMENTARNA ŠTIPENDIJA NEMŠKEGA ZVEZNEGA PARLAMENTA (IPS)

Želite iz prve roke spoznati politično življenje v Berlinu? Če prihajate iz Slovenije, imate zaključeno visokošolsko izobrazbo in dobro znanje nemškega jezika, lahko s pomočjo štipendije Nemškega zveznega parlamenta uresničite svojo željo. Rok za prijavo je vsako leto 31. julijVeč informacij.

Kontakt:

• Veleposlaništvo Zvezne republike Nemčije v Sloveniji