Objavljeno: 18.11.2021 | Posodobljeno: 3.12.2021 | Dogodek: 25.11.2021 ob 09:30: Preko aplikacije ZOOM

V četrtek, 25. novembra, ob 9.30, vas vabimo, da se pridružite dogodku, posvečenemu družini in posameznikom v stiski, katerih besede in čutenja slišimo zakonski in družinski terapevti Slovenije že 20 let. Potekala bo namreč novinarska konferenca ob 20. obletnici ustanovitve izpopolnjevalnega programa Zakonske in družinske terapije na Teološki fakulteti Univerze v Ljubljani.

Ob tem se pridružujejo obeležitvi mednarodnega dneva, posvečenega boju proti nasilju nad ženskami in nasilju v družini.

Razmišljanja o izobraževalnem popotovanju in prelomnicah v preteklosti, o pomembnosti sočustvovanja v sedanjosti in aktivnostih v prihodnosti bodo z vami podelili:

• prof. dr. Gregor Majdič, rektor Univerze v Ljubljani
  • prof. dr. Janez Vodičar, dekan Teološke fakultete
  • prof. dr. Christian Gostečnik, ustanovitelj programa Zakonske in družinske terapije
  • prof. dr. Tanja Repič Slavič, skrbnica programa Zakonske in družinske terapije
  • Urška Kranjc Jakša, predsednica Združenja zakonskih in družinskih terapevtov Slovenije
  • doc. dr. Saša Poljak Lukek, spec. zakonske in družinske terapije