Objavljeno: 6.3.2024 | Posodobljeno: 6.3.2024 | Dogodek: 14.3.2024 ob 17:00: Predavalnica 5, UL TEOF Ljubljana

Če vas zanimajo teme s področja umetne inteligence, ste v četrtek, 14. marca, lepo vabljeni na našo fakulteto v Ljubljani, kjer bo potekalo predavanje in pogovor s prof. dr. Markom Robnikom Šikonjo z naslovom Izzivi in dileme sodobne umetne inteligence.

→ v četrtek, 14. marca, ob 17. uri na Teološki fakulteti v Ljubljani (predavalnica 5)

Prof. dr. Marko Robnik Šikonja je na Fakulteti za računalništvo in informatiko (UL FRI) predstojnik Laboratorija za kognitivno modeliranje. Raziskovalno deluje na področjih umetne inteligence, strojnega učenja, podatkovnega rudarjenja, obdelave naravnega jezika in analize omrežij. Na predavanju z naslovom Izzivi in dileme sodobne umetne inteligence bo spregovoril o ključnih vidikih umetne inteligence, ki poleg mnogih priložnosti v sodobno družbo prinaša tudi nove izzive in dileme.

Vljudno vabljeni!