Objavljeno: 7.10.2019 | Posodobljeno: 21.10.2019

Spoštovani študenti!

Obveščamo vas, da se lahko do srede, 30. oktobra 2019, prijavite na razpis za študijsko izmenjavo v letnem semestru preko Ceepus mreže Bioethic. Izmenjave se lahko udeleži po en študent (na vsako fakulteto lahko gre en študent)  na naslednjih fakultetah:

• University of Vienna, Catholic Theological Faculty, Department for Moral Theology (4 meseci),
  • University of Sarajevo, Catholic Theological Faculty (3 meseci),
  • University of Zagreb, Faculty of Catholic Theology (4 meseci).

Izmenjava je namenjena študentom vseh študijskih programov. Študenti prve in druge stopnje so vključeni v učni sistem (obiskujejo predavanja in opravljajo izpite) med tem ko lahko doktorski študenti opravljajo na izmenjavi tudi raziskovalno delo.

Za vse dodatne informacije se obrnite na koordinatorja Ceepus mreže Bioethics, dr. Romana Globokarja: roman.globokar@teof.uni-lj.si

Vljudno vabljeni!