Objavljeno: 13.11.2020 | Posodobljeno: 13.11.2020 | Dogodek: 19.11.2020 ob 10:30: Preko aplikacije ZOOM

UL Teološka fakulteta v soorganizaciji z Ekonomsko fakulteto UL in Društvom bibliotekarjev Ljubljana pripravlja strokovno srečanje na temo So knjižnice dostopne?, ki bo v četrtek, 19. novembra 2020, preko aplikacije Zoom.

V dneh, ko so prostori knjižnic po vsej Sloveniji že drugič letos ponovno zaprti, je še posebej pomembno, da se trudimo iskati drugačne načine, kako dostopati do uporabnikov.

So knjižnične storitve lahko še vedno dostopne vsem? V kolikšni meri so bile knjižnice dostopne lani, (ne)dostopne letos in kako bo z dostopom knjižničnih storitev v slovenskih knjižnicah v prihodnje?

Uradno vabilo in program posveta si lahko ogledate na povezavi.

Na srečanju sodelujeta knjižnici Teološke fakultete UL.