Objavljeno: 18.3.2019

Spoštovani!

Študente podiplomskega programa ZDŠ in doktorskega študija ZDT vabimo na poletno šolo Summer school sexuality in perspective, ki bo potekala od 7.-12. julija 2019 v Leuvenu (Belgija)

Poletna šola vam bo ponudila splošen uvod v temo človekove spolnosti, ter pripomogla k temu, da se naučite in razmislite o aktualnih znanstvenih pristopih in spoznanjih o človeški spolnosti. Program temelji na predpostavki, da na izkušnjo in izražanje spolnosti vpliva kombinacija bioloških, psiholoških, socialnih in kulturnih procesov, vključno z inter-in intra-osebnimi normami in vrednotami.

Prijavite se lahko do 1. junija 2019. oz. do zapolnitve mest (25 študentov).

Informacije glede učnih izidov, teme predavanj in informacije glede nastanitve in štipendije dobite tukaj.

Študnete, ki se bodo prijavili na poletno šolo naprošamo, da o tem obvestijo Mednarodno pisarno Teof UL preko elektronskega naslova urska.flisar@teof.uni-lj.si.

Vljudno vabljeni!