Objavljeno: 6.10.2021 | Posodobljeno: 9.10.2021 | Dogodek: 15.10.2021: Spletna aplikacija zoom

Spoštovani,

Vabimo vas na mednarodno znanstveno konferenco TEOLOGIJA IN PSIHOLOGIJA V DIALOGU z naslovom V KAKŠNEGA BOGA LJUDJE DANES VERUJEJO OZ. NE VERUJEJO?, ki ju organizirata Teološka fakulteta Univerza v Ljubljani in Katoliška fakulteta v Đakovem, Univerza Josipa Jurja Strossmayerja v Osijeku.

Konferenca bo potekala v petek, 15.10.2021 preko spletne aplikacije ZOOM.

Namen konference je vzpostaviti odprt znanstveno-strokovni forum na področju psihologije religije. Poglobiti želimo sodelovanje zainteresirane znanstvene in strokovne javnosti iz širše regije. Cilj poglabljanja tovrstnega dialoga med teologijo in psihologijo je nudenje podpore pastoralnemu in katehetskemu delu ter izpostaviti in ovrednoti pomen duhovnosti in verskih skupnosti za širšo družbo.

Za brezplačno prijavo kliknite spodnjo povezavo, kjer se registrirate.

S tem vam bo omogočena celodnevna brezplačna udeležba na konferenci, ki bo imela dve sekciji. Sami se boste lahko kadarkoli premikali med obema sekcijama. Prosimo vas, da imate ugasnjene kamere in mikrofone. Vaša vprašanja boste lahko postavljali pisno preko zoom aplikacije Chat.

Lepo vabljeni.

ZBORNIK PRISPEVKOV