Objavljeno: 24.8.2020 | Posodobljeno: 24.8.2020

Radio Ognjišče
Ob študijskih programih UL TEOF razvija še mnogo drugih projektov. V pogovorni oddaji Kolokvij, ki je namenjena predvsem študentom in mladim v poklicih, so zaposleni na fakulteti skupaj s študenti predstavili program Erasmus, mednarodno poletno šolo in projekt Študenti za študente.

⇒ Več na Radiu Ognjišče.

24ur.com
Epidemiološka kriza je dala možnost kreativnosti in prostor novim idejam. Izoblikovala se je ideja o povezovanju študentov vseh fakultet Univerze v Ljubljani s ciljem podpore, nudenja informacij in spodbujanjem kritičnega razmišljanja o tem, v kakšni družbi si po koronakrizi želimo živeti.

Tako so naši študenti in študentke pod mentorstvom doc. dr. Saše Poljak Lukek izvedli projekt »Študenti za študente v času epidemije«, ki je zaživel v spletnih učilnicah in na družbenih omrežjih.

⇒ Več na 24ur.com.

Delo
Študijski program Duhovno izpopolnjevanje je študij za življenje. Pomaga osebnostno in duhovno rasti, razvijati notranjo duhovno prožnost in usposobi za življenje v skladu s poklicanostjo v različnih skupnostih. Program za izpopolnjevanje je bil s strani koordinatorja študijskega programa predstavljen v Delu.

Več na Delo.si.