Objavljeno: 11.8.2020 | Posodobljeno: 11.8.2020

Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani je tradicionalno tekmovanje, ki spodbuja vstop UL inovacij na trg. Letos so ga razdelili v dve kategoriji, v kategorijo študentov in v kategorijo raziskovalcev – redno zaposlenih na Univerzi v Ljubljani. K prijavi vabijo vse, ki imate tehnološke ali netehnološke inovacije in inovativne podjetniške ideje.

Zakaj se prijaviti?

• NAGRADNI SKLAD: 6.000 € za inovacije študentov in 6.000 € za inovacije raziskovalcev. Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič bo zmagovalcema kategorij podelil nagrado 3.000 €, drugouvrščenima 2.000 € in tretjeuvrščenima 1.000 €.
  • DELAVNICE oblikovanja poslovne ideje, varstva intelektualne lastnine ter nastopanja in predstavitve vaše ideje pred komisijo (pitching).
  • OCENA komercialnega potenciala ideje.
  • Najboljši boste imeli priložnost vstopiti v program Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja, kjer bo zagotovljena tudi pomoč pri pridobitvi finančnih virov ter dostop do investitorjev in gospodarstvenikov.

Rok za prijavo: najkasneje do 7. septembra 2020, do 23.59

Svoje inovacije prijavite prek spletnega obrazca.

Kdo se lahko prijavi?

• Zaposleni, raziskovalci ali pedagoški delavci na Univerzi v Ljubljani,
  • študenti Univerze v Ljubljani in alumni Univerze v Ljubljani, za katere velja, da od zaključka študija do datuma prijave ni minilo več kot dve leti.

VEČ INFORMACIJ