Objavljeno: 30.5.2019 | Posodobljeno: 6.7.2019 | Dogodek: 7.6.2019 ob 08:00: Predavalnica št. 4

Spoštovani!

Obveščamo vas, da je imel prof. dr. Branko Klun javno nastopno predavanje ob izvolitvi v naziv rednega profesorja za področje filozofija. Predavanje je potekalo v petek, 7. junija 2019, ob 8.00 uri, v predavalnici 4 Teološke fakultete UL.

Doc. dr. Roman Globokar je ob tem zapisal: "Nastopno predavanje prof. dr. Branka Kluna ob izvolitvi v rednega profesorja na Teološki fakulteti UL. Naslov je: Kaj je metafizika? Strastno podajanje o temeljnih vprašanjih človeškega bivanja. Soočenje z misleci kot so Heidegger, Kant, Žižek, Lévinas, Henry, Marrion. Predvsem pa izkustvo podarjenosti življenja, ki presega človeško zavest. Bog ni umrl, vrača se z novimi vprašanji. Čestitke!"

Iskrene čestitke vošči prof. Branku Klunu tudi vodstvo fakultete!