Objavljeno: 3.3.2023 | Posodobljeno: 20.3.2023 | Dogodek: 14.3.2023 ob 09:00: Predavalnica 1, UL TEOF Ljubljana

Predstavitev infrastrukturnega programa Resilience je potekala v torek, 14. marca, na Teološki fakulteti v Ljubljani.

Na dogodku so se predstavili člani upravnega odbora mreže Resilience, ki sodelujejo v Horizon projektu ter so odgovorni za pripravo osnovanja prihajajočega infrastrukturnega programa:

• prof. dr. Hans-Peter Grosshans (University of Münster Evangelisch - Theologische Fakultät),
  • prof. dr. Herman J. Selderhuis (Theologische Universiteit Apeldoorn),
  • dr. Karla Boersma (Theologische Universiteit Apeldoorn),
  • mag. Lena Mausbach (University of Münster Evangelisch - Theologische Fakultät).

Gostje so opisali izvedene in aktualne projekte, njihovo vizijo ter možnosti za nadaljnje sodelovanje. Srečanje je bilo hkrati namenjeno tudi predstavitvi slovenskih partnerjev, ki so v preteklih mesecih izrazili interes po sodelovanju in iskanju možnosti za skupinsko sodelovanje. Na srečanju se je prav tako podpisal sporazum o priključitvi Republike Slovenije h konzorciju Resilience, kjer bomo imeli status opazovalca. V sklopu dogodka je potekala tudi okrogla miza.

Vse informacije o dogodku: University of Ljubljana Joins RESILIENCE as an Observer - RESILIENCE (resilience-ri.eu)