Objavljeno: 30.11.2022 | Posodobljeno: 27.12.2022 | Dogodek: 10.12.2022 ob 14:30: Preko aplikacije ZOOM

UL Teološka fakulteta (Inštitut za moralno teologijo in duhovna vprašanja sodobne kulture) je skupaj z University of Zagreb, Faculty of Philosophy and Religious Studies in The Pontifical University of John Paul II in Krakow, Faculty of Theology organizirala mednarodno znanstveno konferenco Listening and Spirituality, ki je potekala 10. decembra 2022.

Na njej je sodelovalo 12 predavateljev iz osmih držav: Finske, Grčije, Hrvaške, Indije, Poljske, Slovenije, Turčije in ZDA.

Globlje zavedanje dragocenosti poslušanja lahko postane vir celostnega duhovnega življenja ter delovanja v skladu s tem, kar slišimo.

Več pa v video posnetku:

Knjižica s povzetki