Študentski svet in Študentska organizacija

E-naslov: studentski.svet@teof.uni-lj.si

Študentski svet Teološke fakultete v Ljubljani je organ fakultete, ki združuje izvoljene predstavnike študentov; le-ti potem predstavljajo mnenja, predloge in interese vseh študentov fakultete v organih fakultete. ŠS TEOF tako skrbi za formalno plat študentskega življenja v okviru študija.

Poslovnik študentskega sveta Univerze v Ljubljani, Teološke fakultete (sprejet 10. 8. 2017)

Vodstvo:

• predsednica: Mirjam Jeglič
  • podpredsednica: Monika Gril
  • tajnik: Matej Slavec
  • stalni namestnik: Jan Dominik Bogataj
  • Senat (4 predstavniki): Jan Dominik Bogataj, Domen Iljaš, Monika Jelen, Polona Kotnik

Akademski zbor (12 predstavnikov): Rok Dajnko, Jan Dominik Bogataj, Kristina Kraškovic, Blaž Baligač, Nežka Pori, Vid Sosič, Mirjam Jeglič, Monika Gril, Matej Slavec, Anže Cunk, Monika Jelen, Polona Kotnik
Komisija za študijske zadeve (KŠZ) (LJ in MB): Domen Iljaš (LJ), Polona Kotnik (MB)
Komisija za znanstveno-raziskovalno dejavnost in podiplomski študij: Anže Cunk
Komisija za urejanje statusa teologov: Nežka Pori
Komisija za tutorstvo: Neža Bizjan