Študentski svet in Študentska organizacija

E-naslov: studentski.svet@teof.uni-lj.si

Študentski svet Teološke fakultete v Ljubljani je organ fakultete, ki združuje izvoljene predstavnike študentov; le-ti potem predstavljajo mnenja, predloge in interese vseh študentov fakultete v organih fakultete. ŠS TEOF tako skrbi za formalno plat študentskega življenja v okviru študija.

Poslovnik študentskega sveta Univerze v Ljubljani, Teološke fakultete (sprejet 10. 8. 2017)

Poročilo volilnega odbora o vloženih kandidaturah na volitvah za člane ŠS TEOF 2019/2020.

Poročilo volilnega odbora o izidu glasovanja na volitvah članov ŠS TEOF UL za leto 2019/2020

Vodstvo:

• predsednica:
  • podpredsednica:
  • tajnik:
  • stalni namestnik:
  • Senat (4 predstavniki):

Akademski zbor (12 predstavnikov):
Komisija za študijske zadeve (KŠZ) (LJ in MB):
Komisija za znanstveno-raziskovalno dejavnost in podiplomski študij:
Komisija za urejanje statusa teologov:
Komisija za tutorstvo: