Novice in obvestila

Obvestilo Kariernega centra UL (3.10.2017)

KC UL vabi na: Predstavitev karierne poti na temo HUMANISTI IN PODJETNIŠTVO. Delavnico KAKO IZ SVOJEGA OBSTOJEČEGA ZNANJA USTVARITI DRUŽBENO SPREMEMBO? OKROGLO MIZO Vloga humanistov in družboslovcev v 21. stoletju – trg dela, podjetništvo in družbena sprememba.

Sprejem študentov 1. letnikov (3.10.2017)

Na Teološki fakulteti so na prvi študijski dan študente 1. letnikov pozdravili dekan skupaj s prodekanom in tajnikom, predstavnikom tutorjev, knjižnico, referatom, Študentskim svetom in Študentsko organizacijo ter predstavnico študentskega glasila Colloquia ter tutorjev študentov. Po zaključku predavanj so bili vsi študenti povabljeni na vsakoletno…

Urniki zimski semester (27.9.2017)

Na spletnih straneh smo objavili urnike za zimski semester za študijsko leto 2017/2018. Dosegljivi so na tem naslovu:  http://www.teof.uni-lj.si/za-studente/urniki-in-govorilne-ure.

Sprememba predavalnic delavnic 26. in 27. 9. 2017 (26.9.2017)

Spoštovani, sporočamo vam, da je prišlo do spremembe in sicer se bosta delavnici Uspešno planiranje dela tutorjev (26. 9. 2017) ter Komunikacija za učinkovito vodenje razgovora s tutorandi; 2. del (27. 9. 2017) odvijali v predavalnici 4.   Hvala za razumevanje!

Informacije o štipendijah (22.9.2017)

Univerza v Ljubljani je uredila spletno stran z informacijami o štipendijah, ki so na voljo študentom UL.