Objavljeno: 14.10.2019 | Posodobljeno: 18.10.2019

Spoštovane študentke, spoštovani študentje,

v okvire mreže CEEPUS, ki povezuje univerze v Srednji in Vzhodni Evropi, se je mogoče v poletnem semestru udeležiti treh poletnih šol, in sicer v okviru programa »Bioethics«, ki ga koordinira Teološke fakulteta Univerze na Dunaju.

Komu so namenjene?
Primarno so namenjene študentom na doktorskem študiju. Lahko pa se jih udeležite tudi študentje, ki ste že opravili najmanj dva semestra univerzitetnega študija in ste mlajši od 35 let.

Kdaj in kje so poletne šole in kakšne so teme?
1.    Pecs (Madžarska), 2.3.-6.3.2020: Bioethics in Africa (organizator Theological College of Pécs)
2.    Opole (Poljska), 4.5.-9.5.2020: Bioethics on the Internet (organizator University of Opole, Faculty of Theology)
3.    Dunaj (Avstrija), 25.-30.5.2020: Bioethics and Human Dignity (organizator University of Vienna, Catholic Theological Faculty, Department for Moral Theology)

Kdaj je rok za prijavo?
Rok za prijavo do 30. 10. 2019. Prijavljate se na spletu. Če ne bo zadosti prijav iz drugih držav, bom mogoče še kakšna možnost za prijavo naknadno.
Vse ostale informacije dobite pri koordinatorju projekta »Bioethics« dr. Romanu Globokarju: roman.globokar@teof.uni-lj.si.

Informacije o načinu prijave in štipendiji najdete tukaj.

Vabljeni!